חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודותינו

חנות מתקן לתו נכה לרכב,

אתר מתקן לתו נכה לרכב CO IL  הינו אתר ולא חנות פיזית (ההזמנות נשלחות מהמחסן). כך שהזמנות יתבצעו באתר או בעזרת נציג, וכל הזמנה תשלח בהתאם לבקשת הלקוח, או במידה ובחרת איסוף עצמי יש לעיין בהמשך להנחיות איסוף עצמי. 

איסוף עצמי נעשה אך ורק בתיאום מראש! כך שאחד העובדים מביא את המוצר\ים אותם הזמנתם ישירות ללקוח אל הרכב ללא צורך יציאה ממנו. או אל כתובת הרחוב בו תואם מראש. 

במידה והמזמין הזמין דרך שיטות השילוח "נקודות איסוף" על המזמין לוודא שנקודת האיסוף אותה בחר הינה נגישה. 
משלוח עד הבית נעשה על ידי שליח עד לכתובת המשלוח של המזמין. האחריות היא על המזמין לתאם עם השליח (להלן חברה צד ג') את מועד וצורת האספקה. 

חנות זו הוקמה על מנת לתת מענה לנהגים, לבעלי נכות, ולגיל השלישי.

אנחנו הרבה זמן מאחורי הקלעים, אך חיים את עולם הנגישות לא כבעלי אינטרס אלא כנכים בעצמנו.
יזמנו את חנות אינטרנטית זו כיוון שזיהינו צורך לתת מענה לנכים ולגיל השלישי במוצרים ספציפיים אשר לא נגישים במיוחד בארץ ורצינו להנגיש אותם כמה שאפשר.
עשינו זאת על ידי שילוח לכל עיר בארץ ולמקומות הכי נוחים וקרובים לבית הלקוח. בהם אתם הלקוחות בוחרים, אילו נקודות איסוף נגישים מאוד בלי תורים בלי כאבי ראש והכי חשוב בלי המתנה של ימים ארוכים ואף שבועות. הנגשנו גם באפשרות לקבל עד הבית את מוצרים שלנו.
המשלוחים שלנו מנוהלים על ידי חברות שילוח הטובות בעולם כמו UPS ו DHL המספקים שירותים יעילים ומהירים יותר משאר המתחרים שלהם.

הנגשנו את האתר על מנת שיהיה מתאים, נוח, וקל לשימוש לכולם.

אנחנו עונים מהר ונותנים מענה בכל שאלה. אם זה בבעיה טכנית באתר אם זה במוצרים או אפילו אם התקשתם לבצע הזמנה. תוכלו ליצור קשר בכמה דרכים כאן.

החנות מוכרת אביזרים לרכב כגון מתקן לתו נכה, ידיות עזר לכניסה ויציאה מהרכב, מקלות הליכה מתקפלים, ועוד מגוון רחב של מוצרים לרווחת הנהגים כל זאת על מנת לעזור לבעלי נכות ולגיל השלישי.

עברייני חניות

אנו נלחמים גם בעברייני חניות. בעזרת אתר שהקמנו, אשר מלקט את מספרי לוחיות רישוי של רכבים בעלי תו נכה, במאגר של משרד התחבורה. תוכלו למצוא אותו כאן

צ'ט ווצאפ
שלח דרך ווצאפ
Scroll to Top
שניות

קוד קופון לקנייה מעל 75 ש"ח

10% הנחה

קוד הקופון יופיע לכם כאן לאחר הזנת המייל. כמו כן גם יישלח אליכם למייל, תוכלו לממש אותו בעת סיום תהליך הרכישה.

קוד הקופון הוא EBPKSFD2